3 Aylık Seo Paketi (Düşük Rekabet)

Düşük rekabetli kelime grupları için 3 aylık dönemler halindeki çalışmaları kapsar. Proje başlangıcında 3 aylık dünem için 1200 TL + KDV ödenir. Yükselme garantisi verilir.
 

Bu hizmet belirlediğiniz düşük rekabetli kelime grupları için 3 ay sürecek bir çalışmanın ardından uzun süre geri dönüşler sağlayacak çalışmaları kapsamaktadır.
 
Web siteniz için Seo çalışmasının sağlıklı, kalıcı, rekabet ortamında rakipleri geçerek başarılı bir şekilde yapılması bekleniyorsa bunun için zaman en önemli faktörlerden biridir. 
 
Temel olarak başlangıç yaptığımız 3 aylık sürecin sonunda genel durumunuz ortaya çıkacak yükselişinizi gözlemleyeceksiniz. Tarafınızca olumlu karşılanan çalışma sonrası aylık veya 3 aylık ödemeler halinde çalışmaya devam edilebilir. Aylık ödemelerde 500 TL üzerinden ücretlendirilir.
 
Zamana yayılarak yapılan bu çalışma Google algoritmasına ve kurmuş olduğu adil sıralama sistemine tam uyumlu olarak yapılıyor. 
Burada asıl amacımız seo çalışma sürecimizin tamamen doğal olması, Google yapısını kandırmaya yönelik hiç bir çalışma yapmadan Google algoritmasına uyumlu ve ilerde de etkisini muhafaza etmesi içindir.
 
* Hedef kelimenizin düşük - orta - yüksek gibi rekabet değerlendirmesi firmamız tarafından değerlendirilir. Hangi paketin projenize uygun olacağının seçimi firmamız tarafından yapılır.